Kontakt

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy w Radzikowie

Radzików
05-870 Błonie

tel. 22 725 36 11, 22 733 45 00

NIP: 5290007029
REGON: 000079480

e-mail: postbox@ihar.edu.pl

ePUAP: /IHAR-PIB/SkrytkaESP

SAMODZIELNY SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Wersja strony w formacie XML
Szczegóły
Stanowisko SAMODZIELNY SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
Miejsce pracy IHAR-PI, Radzików k/Błonia
Termin składania ofert
Miejsce składania ofert Sekretariat Instytut, sekretariat@ihar.edu.pl
Status w trakcie rozstrzygania

Wymagania stawiane Kandydatowi:

  1. Wykształcenie wyższe, preferowane prawo/administracja.
  2. Znajomość systemów/programów informatycznych: MS Word, MS Outlook itp., biegłej obsługi.
  3. Znajomość przepisów Kodeksu Cywilnego, Prawa Zamówień Publicznych i powiązanych aktów prawnych.
  4. Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe (preferowane przy kompleksowej obsłudze procesu zamówień publicznych po stronie Zamawiającego).
  5. Komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność podejmowania decyzji.
  6. Odpowiedzialność za prowadzenie powierzonych zadań.

Zakres obowiązków:

  1. Kompleksowe przygotowywanie i przeprowadzanie postępowań o zamówienie publiczne zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych, w tym weryfikacja opisu przedmiotu zamówienia.
    1. Opracowywanie Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, w tym warunków udziału w postępowaniu.
    2. Zamieszczanie ogłoszenia w Biuletynie Informacji Publicznej.
    3. Przygotowywanie:
      1. wezwań do wyjaśnień / uzupełnień,
      2. informacji wyniku postępowania,
      3. odpowiedzi na odwołanie,
  2.  Sporządzanie rocznego sprawozdania z zamówień publicznych.

Oferujemy:

  1. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, poprzedzone 3-miesięcznym okresem próbnym.
  2. Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji.
  3. Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych, grupowe ubezpieczenie pracownicze oraz pakiet sportowy.
  4. Zorganizowany przez Pracodawcę dowóz do siedziby Instytutu w Radzikowie z Błonia oraz z Warszawy,

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Drugim etapem rekrutacji będzie rozmowa w siedzibie IHAR-PIB, Radzików, 05-870 Błonie, wymagane będą dokumenty potwierdzające wykształcenie i doświadczenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie drogą elektroniczną CV oraz list motywacyjny na adres e-mail: sekretariat@ihar.edu.pl z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IHAR – PIB z siedzibą w  Radzikowie w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników IHAR – PIB”, a także następującego oświadczenia dotyczącego ochrony danych osobowych o treści (załącznik):

Załączniki

Powiadom znajomego