Kontakt

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy w Radzikowie

Radzików
05-870 Błonie

tel. 22 725 36 11, 22 733 45 00

NIP: 5290007029
REGON: 000079480

e-mail: postbox@ihar.edu.pl

ePUAP: /IHAR-PIB/SkrytkaESP

INŻYNIER LUB TECHNIK w Zakładzie Genetyki i Hodowli Roślin, Pracownia Genetyki Stosowanej IHAR-PIB

Wersja strony w formacie XML
Szczegóły
Stanowisko INŻYNIER LUB TECHNIK w Zakładzie Genetyki i Hodowli Roślin, Pracownia Genetyki Stosowanej IHAR-PIB
Miejsce pracy Radzików k/ Błonia, woj. Mazowieckie
Termin składania ofert
Miejsce składania ofert mailowo: p.czembor@ihar.edu.pl
Status w trakcie rozstrzygania
INSTYTUT HODOWLI I AKLIMATYZACJI ROŚLIN –
PAŃSTWOWY INSYUTUT BADAWCZY
Zatrudni dwie osoby:

Na stanowisko: INŻYNIER LUB TECHNIK

Instytucja: Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowy Instytut Badawczy, Zakład Genetyki i Hodowli Roślin, Pracownia Genetyki Stosowanej

Miejsce Pracy: Radzików k/ Błonia, woj. Mazowieckie,

Data ogłoszenia: 05 maja 2021 r.

Termin zakończenia naboru: do czasu wyłonienia kandydatów

Kontakt: dr hab. Paweł Czembor Profesor Instytutu, tel. 22 733 45 55 lub e-mail p.czembor@ihar.edu.pl

Wynagrodzenie: zgodnie z regulaminem wynagradzania IHAR-PIB

Wymagania stawiane Kandydatowi:

  1. Wykształcenie co najmniej średnie, najchętniej  o kierunku biologicznym lub rolniczym.
  2. Umiejętność i zamiłowanie do pracy z roślinami w polu i laboratorium.
  3. Podstawowa znajomość obsługi komputera i programów komputerowych Excel i Word.
  4. Umiejętność pracy w zespole.
  5. Duża odpowiedzialność, pracowitość i rzetelność.

Zakres obowiązków:

  1. Udział w wykonywaniu doświadczeń fitotronowych, szklarniowych i polowych (siew, obserwacje, zbiór i młócenie)
  2. Przygotowywanie zestawień wyników i obserwacji w formie elektronicznej.
  3. Opanowanie techniki krzyżowania roślin zbożowych.
  4. Opanowanie procedur związanych z gromadzeniem, rozmnażaniem i testowaniem podstawowych patogenów zbóż.
  5. Wykonywanie prac porządkowych  w pomieszczeniach laboratoryjnych i po doświadczeniach (np. zmywanie doniczek, palet ogrodniczych lub pudełek po testach)
  6. Wykonywanie innych prac wynikających z realizacji aktualnych zadań badawczych.

Wymagane dokumenty:

  1. CV (w tym opis dotychczasowego doświadczenia zawodowego) i list motywacyjny.
  2. Udokumentowanie wykształcenia (świadectwo ukończenia szkoły średniej lub dyplom).
  3. Podanie o zatrudnienie na w/w stanowisko.

Warunki zatrudnienia:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, z 3-miesięcznym  okresem próbnym;
  • Praca w godzinach  8.00 – 16.00;
  • Program MultiSport;
  • Świadczenia z ZFŚS;
  • Grupowe ubezpieczenie pracownicze;

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Drugim etapem rekrutacji będzie rozmowa w siedzibie IHAR-PIB, Radzików, 05-870 Błonie, wymagane będą dokumenty potwierdzające wykształcenie i doświadczenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie drogą elektroniczną CV oraz list motywacyjny na adres e-mail: p.czembor@ihar.edu.pl z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IHAR – PIB z siedzibą w  Radzikowie w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników IHAR – PIB”, a także następującego oświadczenia dotyczącego ochrony danych osobowych.

Powiadom znajomego