Kontakt

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy w Radzikowie

Radzików
05-870 Błonie

tel. 22 725 36 11, 22 733 45 00

NIP: 5290007029
REGON: 000079480

e-mail: postbox@ihar.edu.pl

ePUAP: /IHAR-PIB/SkrytkaESP

SAMODZIELNY SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Wersja strony w formacie XML
Szczegóły
Stanowisko SAMODZIELNY SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
Miejsce pracy Radzików k/ Błonia, woj. Mazowieckie
Termin składania ofert
Miejsce składania ofert mailowo: sekretariat@ihar.edu.pl
Status w trakcie rozstrzygania

Na stanowisko: SAMODZIELNY SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Instytucja: Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowy Instytut Badawczy,

Miejsce pracy: Radzików k/ Błonia, woj. Mazowieckie

Kontakt: sekretariat@ihar.edu.pl

Data zakończenia rekrutacji: do czasu wyłonienia kandydata

Wymagania stawiane Kandydatowi:

  1. Wykształcenie wyższe, preferowane prawo/administracja.
  2. Znajomość systemów/programów informatycznych: MS Word, MS Outlook itp., biegłej obsługi.
  3. Znajomość przepisów Prawa Zamówień Publicznych, Kodeksu Cywilnego, i powiązanych aktów prawnych.
  4. Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe (preferowane przy kompleksowej obsłudze procesu zamówień publicznych po stronie Zamawiającego).
  5. Komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność podejmowania decyzji.
  6. Odpowiedzialność za prowadzenie powierzonych zadań.

Zakres obowiązków

  1. Kompleksowe przygotowywanie i przeprowadzanie postępowań o zamówienie publiczne zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych, w tym weryfikacja opisu przedmiotu zamówienia.
  2. Opracowywanie Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, w tym warunków udziału w postępowaniu.
  3. Zamieszczanie ogłoszenia w Biuletynie Informacji Publicznej.
  4. Przygotowywanie:
    • wezwań do wyjaśnień / uzupełnień,
    • informacji wyniku postępowania,
    • odpowiedzi na odwołanie,
  5. Sporządzanie rocznego sprawozdania z zamówień publicznych.

Oferujemy:

  1. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, poprzedzone 3-miesięcznym okresem próbnym.
  2. Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji.
  3. Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych, grupowe ubezpieczenie pracownicze oraz pakiet sportowy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Drugim etapem rekrutacji będzie rozmowa w siedzibie IHAR-PIB, Radzików, 05-870 Błonie, wymagane będą dokumenty potwierdzające wykształcenie i doświadczenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie drogą elektroniczną CV oraz list motywacyjny na adres e-mail: sekretariat@ihar.edu.pl z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IHAR – PIB z siedzibą w  Radzikowie w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników IHAR – PIB”, a także następującego oświadczenia dotyczącego ochrony danych osobowych.

Załączniki

Powiadom znajomego