Kontakt

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy w Radzikowie

Radzików
05-870 Błonie

tel. 22 725 36 11, 22 733 45 00

NIP: 5290007029
REGON: 000079480

e-mail: postbox@ihar.edu.pl

ePUAP: /IHAR-PIB/SkrytkaESP

Technik

Wersja strony w formacie XML
Uzasadnienie wyboru
Uzasadnienie wyboru Na podstawie przedstawionych dokumentów i przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej została wybrana Pani Kamila Tkaczyk
Szczegóły
Stanowisko Technik
Miejsce pracy IHAR-PIB, Oddział w Młochowie
Termin składania ofert
Miejsce składania ofert drogą mailową: j.plich@ihar.edu.pl
Status rozstrzygnięte

e-mail do zgłoszenia ofert: j.plich@ihar.edu.pl, mlochow@ihar.edu.pl

Kontakt: dr Jarosław Plich; tel. 22 729 92 48 w.222

Wymagania stawiane Kandydatowi:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe
  • Umiejętność i zamiłowanie do pracy z roślinami w polu, szklarni i laboratorium
  • Samodzielność, sumienność i otwartość na zdobywanie nowych umiejętności
  • Odpowiedzialność oraz doskonała organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  •  Mile widziana podstawowa znajomość obsługi komputera.

Zakres obowiązków

  • Udział w pracach szklarniowych i polowych z roślinami ziemniaka.
  • Prowadzenie obserwacji polowych roślin.
  • Prowadzenie prac laboratoryjnych.
  • Nadzorowanie  materiałów roślinnych w szklarni, przechowalni i w chłodni.
  • Dbałość o stan techniczny i konserwację sprzętu, narzędzi pracy, czystość i porządek na stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, poprzedzone 3-miesięcznym okresem próbnym.
  • Praca w godzinach  7.00 – 15.00.
  • Świadczenia z ZFŚS, pakiet sportowy.
  • Grupowe ubezpieczenie pracownicze

Wymagane dokumenty:

  • CV i list motywacyjny.
    Kopia dokumentu potwierdzającego poziom wykształcenia.
    Podanie o zatrudnienie na w/w stanowisko (skierowane do Dyrektora IHAR-PIB).
    Oświadczenie o ochronie danych

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Drugim etapem rekrutacji będzie rozmowa w Oddziale  IHAR-PIB w Młochowie, ul. Platanowa 19.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do 15.02.2022r. drogą elektroniczną CV oraz list motywacyjny na adres e-mail: j.plich@ihar.edu.pl; mlochow@ihar.edu.pl z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IHAR – PIB z siedzibą w  Radzikowie w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników IHAR – PIB”, a także następującego oświadczenia dotyczącego ochrony danych osobowych o treści :

Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych

Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że:

  • administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest IHAR – PIB, jako potencjalny pracodawca,
  • dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników IHAR – PIB na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj. podmiot świadczący usługi IT w zakresie serwisowania i usuwania awarii.;
  • dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż do 1 rok.
  • osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez IHAR – PIB. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO.
  • osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych. Jeśli w przyszłości powołany zostanie inny organ nadzorczy, ten organ będzie właściwy do rozpatrzenia skargi, z tym że prawo wniesienia skargi dotyczy wyłącznie zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych, nie dotyczy zaś przebiegu procesu rekrutacji;
  • podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy w IHAR – PIB,

Załączniki

Powiadom znajomego