Kontakt

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy w Radzikowie

Radzików
05-870 Błonie

tel. 22 725 36 11, 22 733 45 00

NIP: 5290007029
REGON: 000079480

e-mail: postbox@ihar.edu.pl

ePUAP: /IHAR-PIB/SkrytkaESP

Specjalista ds. Nieruchomości instytucji

Wersja strony w formacie XML
Szczegóły
Stanowisko Specjalista ds. Nieruchomości instytucji
Miejsce pracy Radzików k/ Błonia, woj. Mazowieckie
Termin składania ofert
Miejsce składania ofert mailowo na adres: r.stodulski@ihar.edu.pl
Status w trakcie rozstrzygania
Na stanowisko: Specjalista ds. Nieruchomości instytucji
Instytucja: Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowy Instytut Badawczy, Dział Administracyjny
Miejsce pracy: Radzików, 05-870 Błonie, woj. Mazowieckie, powiat warszawski-zachodni
Data ogłoszenia: 17.10.2023 r.
Termin składania ofert: 17.11.2023 r.
Kontakt: r.stodulski@ihar.edu.pl

Wymagania stawiane Kandydatowi:

  • Wykształcenie wyższe, prawne, administracyjne, ekonomiczne lub pokrewne,
  • 3 lata doświadczenie w pracy z zasobem nieruchomości,
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint), systemów informacji prawnej,
  • Umiejętność konstruktywnego rozwiązania problemów,
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie spraw administracyjnych Instytutu,
  • Ewidencjonowanie i gospodarowanie mieniem Instytutu,
  • Analiza wykazów nieruchomości Instytutu pod kątem przydatności,
  • Analiza danych dotyczących nieruchomości Instytutu, w oparciu o dostępne źródła i przekazane dokumenty;
  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji i korespondencji związanej z nabywaniem, sprzedażą, dzierżawą i gospodarowaniem nieruchomościami,
  • Współpraca z innymi jednostkami Instytutu, organami administracji rządowej i samorządowej oraz interesariuszami zewnętrznymi.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie: na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, poprzedzone 3-miesięcznym okresem próbnym.
  • Praca w przedziale czasu od godz. 7.00 do godz. 17.00
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych, grupowe ubezpieczenie pracownicze oraz pakiet sportowy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Drugim etapem rekrutacji będzie rozmowa w siedzibie IHAR-PIB, Radzików, 05-870 Błonie, wymagane będą dokumenty potwierdzające wykształcenie i doświadczenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie drogą elektroniczną CV oraz list motywacyjny na adres e-mail: r.stodulski@ihar.edu.pl z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IHAR – PIB z siedzibą w  Radzikowie w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników IHAR – PIB”, a także następującego oświadczenia dotyczącego ochrony danych osobowych o treści :

Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych

Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że:

  • administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest IHAR – PIB, jako potencjalny pracodawca,
  • dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników IHAR – PIB na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj. podmiot świadczący usługi IT w zakresie serwisowania i usuwania awarii.;
  • dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż do 1 rok.
  • osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez IHAR – PIB. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO.
  • osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych. Jeśli w przyszłości powołany zostanie inny organ nadzorczy, ten organ będzie właściwy do rozpatrzenia skargi, z tym że prawo wniesienia skargi dotyczy wyłącznie zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych, nie dotyczy zaś przebiegu procesu rekrutacji;
  • podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy w IHAR – PIB.

Załączniki

Powiadom znajomego