W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy w Radzikowie 

 

Radzików
05-870 Błonie

tel. 22 725 36 11, 22 733 45 00

NIP: 5290007029
REGON: 000079480

e-mail: postbox@ihar.edu.pl

ePUAP: /IHAR-PIB/SkrytkaESP

IHAR-PIB RADZIKÓW

ZAKŁADY NAUKOWE:

Zakład Bioenergetyki, Analiz Jakości i Nasiennictwa
prof. dr hab. inż. Grzegorz Żurek
tel.: 22 733 45 71
e-mail: g.zurek@ihar.edu.pl 

Zakład Biochemii i Biotechnologii
prof. dr hab. Piotr Bednarek
tel.: 22 733 45 35
e-mail: p.bednarek@ihar.edu.pl 

Zakład Genomiki Funkcjonalnej
dr inż. Michał Rokicki
tel.: 22 733 45 02
e-mail: m.rokicki@ihar.edu.pl

Zakład Biologii Stosowanej
dr hab. Paweł Czembor, prof. Instytutu
tel.: 22 733 45 55
e-mail: p.czembor@ihar.edu.pl 

Krajowe Centrum Roślinnych Zasobów Genowych
p.o. kierownika dr hab. Maja Boczkowska , prof. Instytutu
tel.: 22 733 46 50; 
e-mail: m.boczkowska@ihar.edu.pl

Laboratorium Kontroli Genetycznie Modyfikowanych Organizmów
dr Sławomir Sowa
tel.: 22 733 45 17
fax: (0 22) 796 75 63
e-mail: s.sowa@ihar.edu.pl, gmo@ihar.edu.pl 

DZIAŁY:

Dział Finansowo-Księgowy
mgr Arkadiusz Grabowski
tel. 22 733 46 07
e-mail: a.grabowski@ihar.edu.pl

Dział Badań
mgr Grażyna Michalczyk - Brzezina
tel. 22 733 46 15
e-mail: g.michalczyk-brzezina@ihar.edu.pl

Dział Spraw Pracowniczych
mgr Monika Kozłowska
tel. 22 733 46 59
e-mail: m.kozlowska@ihar.edu.pl 

Dział Administracyjny
mgr Rafał Stodulski
tel.: 22 733 46 63
e-mail: r.stodulski@ihar.edu.pl

Dział Obsługi Technicznej, Polowej i Transportu
inż. Andrzej Nowak
tel. 22 733 46 76
e-mail: a.nowak@ihar.edu.pl

Dział Wsparcia Projektów i Promocji
mgr Marta Walendzik
tel. 22 733 46 09
e-mail: m.walendzik@ihar.edu.pl 

Dział Organizacyjno Prawny
Mirona Węgierek

SAMODZIELNE STANOWISKA:

Samodzielny Specjalista ds. Obronnych i Zarządzania Kryzysowego oraz Pełnomocnik Ochrony
Dariusz Bochniak 
tel. 22 733 45 44
e-mail: d.bocniak@ihar.edu.pl

Samodzielne stanowisko ds. BHP i PPOŻ
Mateusz Nycz
tel: 22 733 46 84
e-mail: m.nycz@ihar.edu.pl

Samodzielne stanowisko ds. ochrony radiologicznej
Inspektor dr Wioletta Dynkowska
tel. 22 733 45 36
e-mail: w.dynkowska@ihar.edu.pl

Inspektor bezpieczeństwa teleinformatycznego
-

 

Powiadom znajomego