Kontakt

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy w Radzikowie

Radzików
05-870 Błonie

tel. 22 725 36 11, 22 733 45 00

NIP: 5290007029
REGON: 000079480

e-mail: postbox@ihar.edu.pl

ePUAP: /IHAR-PIB/SkrytkaESP

Technik, robotnik wykwalifikowany

Wersja strony w formacie XML
Uzasadnienie wyboru
Uzasadnienie wyboru Do 15 marca 2019r nie wpłynęły żadne dokumenty aplikacyjne na wymienione stanowisko
Szczegóły
Stanowisko Technik, robotnik wykwalifikowany
Miejsce pracy Młochów, gm. Nadarzyn, woj. mazowieckie
Termin składania ofert
Miejsce składania ofert Z-ca Kierownika Oddziału ds. administracyjnych mgr Halina Kotlicka.
Status rozstrzygnięte
Instytucja Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowy Instytut Badawczy, Oddział w Młochowie, Sekcja Administracyjno - Finansowa
Miejsce Pracy 05-831 Młochów, ul. Platanowa 19
Data ogłoszenia 13 lutego 2019 r.
Termin składania ofert 15 marca 2019 r.
Kontakt Z-ca Kierownika Oddziału ds. administracyjnych mgr Halina Kotlicka. tel. 22 729 90 27, e-mail:h.kotlicka@ihar.edu.pl; mlochow@ihar.edu.pl

Wymagania stawiane kandydatowi:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe
  • Prawo jazdy kat. B i T
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne (eksploatacja urządzeń energ. Do 1KV).
  • Samodzielność, sumienność, odpowiedzialność oraz doskonała organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn rolniczych.
  • Prace fizyczne, polowe.
  • Pielęgnacja i obsługa pól doświadczalnych i przechowalni.
  • Dbałość o stan techniczny i konserwację sprzętu, narzędzi pracy, czystość i porządek na stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, poprzedzone 3-miesięcznym okresem próbnym.
  • Stabilne zatrudnienie w godzinach pracy 7.00 – 15.00.

Wymagane dokumenty:

  • CV i list motywacyjny.
  • Kopia dokumentu potwierdzającego poziom wykształcenia.
  • Podanie o zatrudnienie na w/w stanowisko (skierowane do Dyrektora IHAR-PIB)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Drugim etapem rekrutacji będzie rozmowa w Oddziale  IHAR-PIB w Młochowie, ul. Platanowa 19.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do 15.03.2019 r. drogą elektroniczną CV oraz list motywacyjny na adres e-mail: b.flis@ihar.edu.pl mlochow@ihar.edu.pl z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IHAR – PIB z siedzibą w  Radzikowie w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników IHAR – PIB”, a także następującego oświadczenia dotyczącego ochrony danych osobowych o treści:

Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że:

  1. administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest IHAR – PIB, jako potencjalny pracodawca,
  2. dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników IHAR – PIB na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  3. odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj. podmiot świadczący usługi IT w zakresie serwisowania i usuwania awarii.;
  4. dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż do 1 rok.
  5. osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez IHAR – PIB. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO.
  6. osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych. Jeśli w przyszłości powołany zostanie inny organ nadzorczy, ten organ będzie właściwy do rozpatrzenia skargi, z tym że prawo wniesienia skargi dotyczy wyłącznie zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych, nie dotyczy zaś przebiegu procesu rekrutacji;
  7. podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy w IHAR – PIB,

Własnoręczny podpis kandydata do pracy

Załączniki

Powiadom znajomego