Kontakt

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy w Radzikowie

Radzików
05-870 Błonie

tel. 22 725 36 11, 22 733 45 00

NIP: 5290007029
REGON: 000079480

e-mail: postbox@ihar.edu.pl

ePUAP: /IHAR-PIB/SkrytkaESP

stanowisko : Specjalista agrotechnik; IHAR-PIB, Oddział w Młochowie, Sekcja Administracyjno - Finansowa

Wersja strony w formacie XML
Uzasadnienie wyboru
Wybrany kandydat Mgr inż Michał Godlewski
Uzasadnienie wyboru Wpłynęły trzy oferty. Na podstawie przedstawionych dokumentów i przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej Pan Michał Godlewski pozytywnie przeszedł postępowanie rekrutacyjne i od 01.09.2020r został zatrudniony.one osoby pracują od 1 grudnia 2020
Szczegóły
Stanowisko stanowisko : Specjalista agrotechnik; IHAR-PIB, Oddział w Młochowie, Sekcja Administracyjno - Finansowa
Miejsce pracy Młochów, gm. Nadarzyn, woj. mazowieckie
Termin składania ofert
Miejsce składania ofert 05-831 Młochów, ul. Platanowa 19 (h.kotlicka@ihar.edu.pl; mlochow@ihar.edu.pl)
Status rozstrzygnięte

Wymagania stawiane Kandydatowi:

  • Wykształcenie wyższe rolnicze-inżynier lub średnie rolnicze (z min. 3 letnim doświadczeniem)
  • Wiedza agrotechniczna oraz doświadczenie w zakresie obsługi maszyn rolniczych
  • Prawo jazdy kat. B i T
  • Odpowiedzialność , samodzielność, sumienność  oraz doskonała organizacja czasu pracy
  • Umiejętność współpracy z ludźmi
  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia, np.: elektryczne eksploatacyjne

Zakres obowiązków:

  1. Organizacja i realizacja prac zespołu polowego w zakresie:
    • uprawa pola
    • pielęgnacja poletek doświadczalnych
    • składowanie w przechowalni
  2. Obsługa maszyn rolniczych i urządzeń mechanicznych pomocniczych
  3. Dbałość o stan techniczny i konserwację sprzętu, narzędzi pracy
  4. Dozór bezpośredni nad infrastrukturą techniczną Oddziału

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, poprzedzone 3-miesięcznym okresem próbnym.
    • Stabilne zatrudnienie w godzinach  7.00 – 15.00.
    • Karty MultiSport,
    • Świadczenia z ZFŚS,
    • Grupowe ubezpieczenie pracownicze
    • Wynajęcie mieszkania służbowego

Wymagane dokumenty:

  • CV i list motywacyjny.
  • Kopia dokumentu potwierdzającego poziom wykształcenia.
  • Podanie o zatrudnienie na w/w stanowisko (skierowane do Dyrektora IHAR-PIB)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Drugim etapem rekrutacji będzie rozmowa w Oddziale  IHAR-PIB w Młochowie, ul. Platanowa 19.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do 30.06.2020 r. drogą elektroniczną CV oraz list motywacyjny na adres e-mail: h.kotlicka@ihar.edu.pl;  mlochow@ihar.edu.pl z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IHAR – PIB z siedzibą w  Radzikowie w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników IHAR – PIB”, a także następującego oświadczenia dotyczącego ochrony danych osobowych (Załącznik)

Załączniki

Powiadom znajomego