Kontakt

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy w Radzikowie

Radzików
05-870 Błonie

tel. 22 725 36 11, 22 733 45 00

NIP: 5290007029
REGON: 000079480

e-mail: postbox@ihar.edu.pl

ePUAP: /IHAR-PIB/SkrytkaESP

Inżynier z możliwością rozwoju naukowego

Wersja strony w formacie XML
Szczegóły
Stanowisko Inżynier z możliwością rozwoju naukowego
Miejsce pracy IHAR-PIB, Oddział w Boninie
Termin składania ofert
Miejsce składania ofert Kierownik Pracowni Diagnostyki Molekularnej i Biochemii, Oddział IHAR-PIB w Boninie: Bonin 3, 76-009 Bonin, woj. zachodniopomorskie.
Status w trakcie rozstrzygania

Wymagania stawiane Kandydatowi:

  1. Wykształcenie wyższe: magister biologii, rolnictwa lub technologii żywności; preferowana specjalizacja biochemia, biotechnologia lub biologia molekularna.
  2. Silna motywacja do pracy badawczej, biegłość i precyzja w pracach laboratoryjnych.
  3. Znajomość podstawowych technik biochemii i biologii molekularnej (techniki wymagane: oznaczanie białka, izolacja DNA, RNA, techniki elektroforetyczne, RT-qPCR).
  4. Znajomość języka angielskiego.
  5. Umiejętność współpracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  1. Praca w laboratorium badawczym i przy komputerze.
  2. Praca w szklarni, przechowalni i w polu.
  3. Prowadzenie obserwacji i opisów symptomów chorób roślin ziemniaka.
  4. Analiza wyników i wykonywanie obliczeń statystycznych.
  5. Przygotowywanie dokumentacji, raportów, prezentacji, plakatów, a w dalszej perspektywie publikacji.

Wymagane dokumenty:

  1. CV i list motywacyjny.
  2. Odpis dyplomu.
  3. Podanie o zatrudnienie na w/w stanowisko (skierowane do Dyrektora IHAR-PIB).
  4. Referencje od 1-2 osób w tym opinia promotora pracy magisterskiej.

Warunki zatrudnienia:

  1. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, poprzedzone 3-miesięcznym okresem próbnym, po rozpoczęciu pracy możliwość aplikowania do Szkoły Doktorskiej AgroBioTech PhD https://agrobiotech.edu.pl/.
  2. Możliwość rozwoju naukowego i awansowania na stanowiska naukowe.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami. Drugim etapem rekrutacji będzie rozmowa w siedzibie Oddziału w Boninie IHAR-PIB, 76-009 Bonin.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do 29.10.2021 r. drogą elektroniczną CV oraz list motywacyjny na adres e-mail: k.treder@ihar.edu.pl z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IHAR – PIB z siedzibą w  Radzikowie w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników IHAR – PIB”, a także następującego oświadczenia dotyczącego ochrony danych osobowych o treści jak w załączniku.

Załączniki

Powiadom znajomego